Hopp til innhold

Rudsbygdrennet

Klassisk langrenn enkeltstart for gutter og jenter 8 - 16 år. Rennet inngår i GD-cup

  • Når: 21.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Rudsbygd
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Eirik Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouren, Ludvig Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, August Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn de Jong, Matteo Davide Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hessaldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordlien, Even Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorstad, Sebastian Welhaven Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Tolstad Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Roterud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundgaard, Lavrans Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brix, Ask Ellingbø Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Matheus Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stange, Henrik David Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moe, Lara Aasa Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordlien, Mari Øverland Klubb Gausdal Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stange, Greta Elizabeth Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hattestad, Ingrid Maureen Solheim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvold, Tia Elisabeth Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Teigen, Ingvill Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærulff, Astrid Aviaja Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB