Hopp til innhold

Beiarennet friteknikk/SpareBank1-cup

SpareBank1-cup renn 5 Beiasprinten 2021 vil bli arrangert som ordinært distanserenn og ikke sprint. I forhold Covid 19, vil vi avvente beslutningen om gjennomføring til tirsdag 2.februar i påvente av sentrale føringer. Vi henstiller derfor interesserte om å følge med på oppdateringer på Min idrett og facebooksiden Nesbyen IL, arrangement "Beiarennet 2021". Rennet vil kun være åpent for som representere klubber i Buskerud Skikrets Øvrige løpere vil bli fjernet fra listen. Smittevernplan vil bli lagt ut under "Dokumenter" og alle må sette seg inn og følge denne. Denne gir detaljert informasjon om gjennomføringen. Det legges opp til 3 stk kohorter med en ledsager pr. familie pr. kohort. Navn og kontaktinformasjon på ledsager og hvem ledsager representerer meldes inn klubbvis innen 4. februar til e-post til arne.ryen97@gmail.com. Påmeldingsavgift faktureres klubben i etterkant. Igjen, følg med på våre kanaler, da endringer vil kunne skje raskt. Adresse: Knut Magne Rukke 3540 Nesbyen.

  • Når: 06.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nesbyen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 06.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 06.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Eivind Sehl Klubb Fjellet IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Johannes Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Juliebø, Simon Ulvestad Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidsgård, Tilda Viko Klubb Gol IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Therese Dæhli Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Flåværingen, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sønsteby, Emilie Klubb Flåværingen, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Jenny Mercedes Sehl Klubb Fjellet IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB