Hopp til innhold

SpareBank1 Cup 3 + KM sprint fri

SpareBank1 Cup 3 / KM sprint fri for klassene 13 - 16 år. Sprint med prolog og finaler (alle går plasseringsheat)

  • Når: 28.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Jervskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Svane, Gabriel Piotrowski Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Håkon Moe Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skogrand, Isak Klubb Oppdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Beate Oma Dahle / NTB