Hopp til innhold

Reisafjellet opp

Reisafjellet opp. Start ved moloen i Sørkjosen, 200 m nordvest for Reisafjord Hotel etter E6. Mål på Vegbrink (toppen av Reisafjellet). 5 km med 350 høydemeter.

  • Når: 19.09.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Reisafjord hotell
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Worum, Hedvig Bredvei Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix