Hopp til innhold

Mjøndalsrennet

Åpent sone-/kretsrenn for klassene 8-12 år. Landsrenn for klassene 13 år og eldre.

  • Når: 21.02.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: MJØNDALEN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 21.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 21.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Jacob George Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Erik Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ludvik Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Philip Johan Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Tobias Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen Kanuck, Stefan Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Homme, Daniel Nicolai Klubb Sturla IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Håkon Moe Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Sander Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sparby, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Tobias Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Felix Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Madelen Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sparby, Kaja Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Sofie Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøhaug, Christina Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helmersmo, Emilie Tallaksrud Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skikstein, Vilde Portaas Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Homme, Rebecca Grace Klubb Sturla IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stephensen, Ada Torp Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Langset, Olivia Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marte Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Opstad, Oda Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandli, Elida Knatterud Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Tuva Bogen Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB