Hopp til innhold

AVLYST - Vikersundrennet/SpareBank1-cup - Kohort 1 --- 8 -14 år

Hei alle sammen! --- Det er besluttet etter nøye vurdering å avlyse Vikersundrennet 16. januar 2021. --- Vi har fått ny vurdering fra kommuneoverlegen med følgende konklusjon: "Slik situasjonen er i dag er det mulig å gjennomføre skirennet, det er opp til Vikersund IF Langrenn om dere ønsker å gjøre det eller ikke" --- Det har blitt avholdt et møte i etterkant med rennlege Birgit F. Muggerud og rennleder Svein S. Jelstad. Etter å ha sett på saken og fått gode råd fattet vi følgende vedtak. --- Årets Vikersundrenn 16. januar 2021 er avlyst. Med hilsen Svein S. Jelstad Birgit F. Muggerud Rennleder Rennlege

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vikersund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Muggerud-Sønju, Lars-Kristian Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Øystein Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Jakob Hjelmaas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch, Bendik Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sondre Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkely, Andreas Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Matheo Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wølner, Linnea Sofie Kabbe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Julie Olsen Klubb Vikersund IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Imsgard, Elisabeth Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Amalie Christine Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Tilde Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Magnussen, Annika Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Råen, Linnea Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB