Hopp til innhold

Åpen juniorsamling Nærsamling

Velkommen til åpen junior samling for Sør Trøndelag skikrets. Samlingen varer fra fredag til lørdag. Pga av gjeldene smitteverns tiltak vil det ikke bli organisert bespisning på denne samlingen. Vi oppfordrer alle til å være oppmerksom på dette og hjelpe oss med å gjøre de nødvendige tiltak.

  • Når: 21.8 - 23.08.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Saupstad Trondheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.08.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.08.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2020 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
nif-epi04, 04
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix