Hopp til innhold

GIF-stafetten (KM) AVLYST/UTSATT

AVLYST/UTSATT! Med økende smittespredning gir ikke kommuneoverlegen i Nittedal tillatelse til gjennomføring av stafett. Vi må dessverre avlyse i denne omgang, og håpe på å finne en annen dato for gjennomføring senere i vinter. Ved en eventuell ny dato for stafetten, vil det komme en ny påmelding. Påmeldingen som er gjort til stafetten 17.januar vil ikke være gyldig lenger.

  • Når: 17.01.2021
  • Hvor: Skytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 17.01.2021 Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 17.01.2021 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agustsson, Hrafn Jökull Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haug, Emil Aleksander Hjelle Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugseth, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hippe, Oscar Kronberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laurendz, Jonathan Hanevold Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møllerstrøm, Maximilian Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedrelid, Edvard Johan Dahle Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyborg, Alexander Hiller Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Paulsen, Mikkel Green Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staff-hansen, Tobias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tønnesen, Mikkel Bjørge Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterby, Matias Nikolai Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Frogner IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flåtteng, Jonas Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Korsmo, Torkel Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rynning, Emil Rosøy Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sannerud, Håkon Knai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterby, Filip Aleksander Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gärtner, Aksel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølseth, Trygve Lien Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkli, Jakob Steira Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frantzen, Andreas Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gravås, Sander Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gworek, Denis Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsås, Aksel Wendt Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Colin Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlshaugen, Just Bakken Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjos, Oscar Emilian Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Madsen-Zeybek, Emilo Akay Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møkkelgjerd, Lilly Nova Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyseth, Brede Holund Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Markus Finnerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rismo, Josefine Cyrén Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selmer, Ole Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skram, Sølve Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsby-Bjerknes, Elias Klubb Nesodden IF Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Simen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 9-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna-Lund, Petter Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bunger, Alexander Paul Austrem Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engh, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossnes, Joakim Kirkeng Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugseth, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hierrezuelo-Lindviksmoen, Camilo Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kilde, Even Belbo Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knai, Aksel Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvli, Iver Paaske Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjærfoss, Erik Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Orskaug, Emil Olsen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogby, Roar André Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Eirik Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Anton Myrvoll Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staff-Hansen, Jonatan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storruste, Sivert Berge Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Gaute Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorud, Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødemark, Felix Baltzer Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ataya, Melina Bakken Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Julia Stensby Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergseng, Miriam Ovida Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Linnea Hasselstrøm Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikeland, Pernille Eidet Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Lea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Harstad, Pernille Haave Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Vilde Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Frida Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melgaard, Silja Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsdal-karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steihaug-Lysell, Ingrid Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby, Julie Stavik Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Åserud-Melbøe, Tuva Kristine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avlesen, Karoline Dale Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cornelissen, Sanne Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Leona Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvale, Vårin Kristensen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Thea Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvlie, Thelma Inderberg Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvseth, Frida Platou Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie, Tilde Haugen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 9-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Nora Julsrud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossnes, Rebekka Kirkeng Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gran, Henriette Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansson, Aurora Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Inga Underthun Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Jenny Underthun Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygård, Sofie Lundahl Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solbakken, Elida Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øsmundset, Josie Nordbak Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski - langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen, Linn Bjørdal Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski - langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Tiril Kristine Skar Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aarstad, Vetle Schaug Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kanestrøm, Niklas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Maurnes, Tobias Woldseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree-Trandum, Erlend Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB