Hopp til innhold

Tour de Bærum 2021

Tour de Bærum 2021 åpent for påmelding opp tom 16 år. Junior kommer senere. TdB planlegges i år som en Corona versjon Det blir skirenn lørdag og søndag på 2 forskjellige steder samtidig. På lørdag blir det Jutulcross på Skui med cuprenn for 13-16 år, samtidig vil det være et skate distanserenn på Vestmarka Skiarena for 7-12 år På søndag blir det Jutulcross for 7-12 år på Skui og skate distansrenn for 13 år og eldre på Vestmarka skiarena

  • Når: 13.2 - 14.02.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Skui
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 15 1312 SLEPENDEN
  • Telefon: 67486500
  • E-post: post@jardar.no
  • Kontonummer: 16271407479
  • Hjemmeside: http://www.jardar.no/
  • Rennleder: Marius Haubakk Helgesen
  • Ass. TD: Hallvard Næss
  • Ass. TD: Henrik Testmann-Koch
  • TD: Christian Sammerud Norløff
  • TD: Lars Martin Tvedten

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad-Sollie, Oscar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjengstø, Sverre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Resen-Fellie, Theodor Daniel Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad-Sollie, Oscar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Sverre Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Resen-Fellie, Theodor Daniel Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bendz, Johan Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bendz, Johan Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Martin Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen-Hanevold, Ulrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marius Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nessa, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abel Engh, Martin Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Helstad, Fredrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Karlsen-Hanevold, Ulrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Marius Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nessa, Mikkel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjengstø, Petter Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Pelle Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høistad, Jacob Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Høistad, Jacob Felix Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wetterhus, Eirik Krogh Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Carl Anton Ellila Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlberg, Philip Johan Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gullhaugen, Oskar Nerheim Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stålem, Herman Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Willas, Kristian Hagerup Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay, Jens August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gullhaugen, Oskar Nerheim Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stålem, Herman Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Willas, Kristian Hagerup Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjartan, Mio Fredrik Tarøy Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Drægni, Lukas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Dypvik, Mikkel Skotvedt Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jonassen, Trine Høklie Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunderby, Leon Bjåstad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngaas, Fredrik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Smith, Johan Søvik Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Willas, Nikolai Hagerup Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjartan, Mio Fredrik Tarøy Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Drægni, Lukas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Dypvik, Mikkel Skotvedt Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jonassen, Trine Høklie Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunderby, Leon Bjåstad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Smith, Johan Søvik Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Willas, Nikolai Hagerup Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Christine Ellila Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Amalie Henriksen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brekke, Emilie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørge, Blomma Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Brekke, Emilie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytvedt, Sofie Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sarfi, Hanna Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Martin, Emma Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Julie Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvattum, Julie Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Martine Nordtveit Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellberg, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellberg, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvenskiold, Victoria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Clara Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Ready Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvenskiold, Victoria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ødegaard, Clara Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Amalie Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Sofie Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Amalie Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorseng, Elise Nygård Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellefsen, Kamille Lossius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerli-Quaino, Rebekka Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen-Jensen, Victoria Oslington Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsen, Amalie Thøgersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Ella Skjold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytvedt, Eva Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli-Quaino, Rebekka Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Grov-Trosby, Anna Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Grannæs, Thea Emilie Kvaale-Moe Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Nessa, Malin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mari Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Maia Claussen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nessa, Malin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mari Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Trebler, Tilla Amanda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB