Hopp til innhold

Utsatt/Avlyst Gjerdrumsrennet (KM-Lang)

Utsatt/Avlyst. Åsen IL og Gjerdrum IL ønsker også i år å invitere til KM-Lang Klassisk. Akershus Skikrets følger regler for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Akershus Skikrets, er kun åpne for utøvere fra klubber tilknyttet skiklubber i Akershus Skikrets.

  • Når: 31.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Røtterudmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Brådalsgutua 10 2022 GJERDRUM
  • Telefon: 93850288
  • E-post: stei-hag@online.no
  • Kontonummer: 18704528635
  • Hjemmeside: http://www.gil.no
  • Rennleder: Rolf Hauger
  • Rennleder: Steinar Hagen
  • Ass. TD: Jan Erik Halvorsen
  • TD: Lars Grotli

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse Klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse Klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ryding, Harald Iver Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sætre, Øystein Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Jonas Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bruun, Camilla Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hagen, Andrine Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rastad, Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjursen, Mikkel Krohn Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk

Menn senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Gifstad, Thomas Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Hellebostad, Tor Håkon Klubb Nesodden IF Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB