Hopp til innhold

Rulleskirenn på Bestemorenga

Rulleskirenn på Bestemorenga! OBS! Alle klassene starter går med intervallstart! G/J 11-12 2km skøyting (!) G/J 13-14 år 3 km skøyting (!) G/J 15-16 år 5km klassisk K17-18 år 7,5 km klassisk M 17-18 år km klassisk M 19/20 og senior 20 km klassisk K 19/20 og senior 10 km klassisk M/K FH sittende 5 km klassisk (tilpasset løype) M Birkebeiner 10 km klassisk K Birkebeinere 5 km klassisk

  • Når: 29.08.2020
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Bodø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.08.2020
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 6280 8031 BODØ
  • Telefon: 75551650
  • E-post: adm@iil.no
  • Kontonummer: 15034092114
  • Hjemmeside: http://www.iil.no
  • Rennleder: Marit Elveos
  • TD: André Emil Støvset
  • Koordinator: Ron Walter Knutsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.08.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.08.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.08.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse Kvinner langløp Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.08.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.08.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesli, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgens, Jenny Krykken Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner langløp - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barosen, Marit Eriksen Klubb Innstranda IL Klasse Kvinner langløp Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk

Menn langløp - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ketil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Eiterjord, Øyvind Klubb Innstranda IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstranda IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Kilen, Morten Klubb Innstranda IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Limstrand, Ståle Klubb Innstranda IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Torben Klubb Innstranda IL Klasse Menn langløp Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix