Hopp til innhold

SNØCUP Rulleski Fredrikstad Skiarena

Rulleskirenn i fristil normaldistanse for klassene 8 år og eldre. For klassene 15-16 år inngår rennet i SNØ-cup. Vi tar forbehold om ev. restriksjoner i forhold til Covid-19-restriksjoner.

  • Når: 18.10.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: FREDRIKSTAD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.10.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.10.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 18.10.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Amalie Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix