Hopp til innhold

Kjersemfjellet opp

Lauparen IL og Stordal IL Langrenn har gleda av å invitere til rulleskirennet «Kjersemfjellet opp» som inngår i Sport1 Tomra rulleskicup 2020. Renndato er søndag 30. august 2020. Start kl 12:00: 11-16 år frå Tresfjorden (siste gard etter Rypdalkrysset) – 6 km Start kl 12:15: junior og senior klassa frå Tresfjord (Sparbutikken) – 8,5 km Mål for alle er Kjersemfjellet varmestove (375 moh). I tråd med oppdaterte smittevernsregler blir det fellesstart for utøvere til og med fylte 19 år. Individuell start for løpere fra og med fylte 20 år. Alle løpere og foreldre/støtteapparat må føres opp med navn og telefonnr i sekreteriatet. Dette utføres ved henting av startnummer. Se for øvrig koronaveileder: https://www.skiforbundet.no/norges-skiforbund/nyheter/2020/8/nsf-koronaveileder-for-klubber-og-kretser/

  • Når: 30.08.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tresfjorden - Kjersemfjellet
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.08.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.08.2020 Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.08.2020 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.08.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 30.08.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160
Start 30.08.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 30.08.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160
Start 30.08.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.08.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnøy, Peder Stokkan Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk

G 12 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk

G 13 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamnøy, Emil Stokkan Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk

G 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Petter Inge Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix