Hopp til innhold

Jarsengbakken Opp

Resultater blir lagt ut live på: http://liveresultater.no/livesider/index.php?arr=788 ”Jarsengbakkane opp” er et motbakkeløp på rulleski fra Gjerpensdalen i Skien og opp til Jarseng. Rennet arrangeres for sjette gang, i fristil og gjennomføres i år med intervallstart. Det er også åpen klasse for begge kjønn i klassisk stil. Fra og med 13 år går alle klasser samme distanse. Rulleskirennet har ordinære klasser fom. 10 år (født 2011). 10-12 år går en kortere løype (ca. 1 km/ca. 75 høydemeter) med start på Langerød. Vi har også et motbakkeløp på beina (1 km) for barn i alderen 7-9 år. Alle går på egne rulleski (2-er hjul). I årsklassene 15-20 år og senior kan man også i delta i en dobbeltkonkurranse, hvor det er skøyting i første løp og klassisk. Alle løperne i disse årsklassene blir i utgangspunktet påmeldt til denne konkurransen ved påmelding men kan velg å gå kun av distansene

  • Når: 19.09.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jarseng
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 19.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Marius Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Jakob Fibiger Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sejdiu, Ari Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Andreas Aasen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Teljebäck, Herman Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Teljebäck, Ludvig Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Celine Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Søli, Tuva Ravn Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Ann-Cecilie Knutsen Klubb Skarphedin, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

K 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri

Kvinne senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinne senior Øvelse 3 km fri

M 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 3 km fri

M 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Emil Knutsen Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 3 km fri

M 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Berrefjord, Håkon Omholt Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 3 km fri

Menn senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Nielsen, Kristoffer Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix