Hopp til innhold

Rulleski Trollstigen Opp

Vårt spektakulære og tradisjonelle rulleskirenn "Trollstigen Opp" arrangeres søndag 13 september. Start ved Trollstigen Camping og Gjestegård, og Målgang ved Trollstigen Fjellstue. Distanse for aldersbestemte klasser er 5 km, og for Jr/ Senior - 9 km. Det vil ikke være mulig med etteranmelding for utøvere fra andre skikretser en M&R. Det er 2-er hjul som benyttes, og alle må selv ta med egne rulleski. Det blir kontroll ved start. Smittevernreglement: (klikk og les) https://www.skiforbundet.no/more-og-romsdal/aktuelt-alle-grener/2020/9/trollstigen-opp/

  • Når: 13.09.2020
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Trollstigen -Åndalsnes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.09.2020 Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.09.2020 Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.09.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160
Start 13.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk

G 13 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk

G 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 12 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Indergård, Malin Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nedrebø, Aslaug Aardalsbakke Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Harald Andreas Westby Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hofset, Haldor Klubb Tingvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Virum, Inge Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix