Hopp til innhold

KM Normaldistanse - UTSATT

Individuell start klassisk lørdag/Nordlandscup 3, fellesstart fri teknikk søndag/Nordlandscup 4

  • Når: 30.1 - 31.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 31.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 30.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 31.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 170
Start 31.01.2021 Klasse Åpen klasse Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170
Start 30.01.2021 Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rystad, Adrian Slydahl Klubb Kjærstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rystad, Jonas Slydahl Klubb Kjærstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonsaksen, Isabel Hatlen Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Astri Lovise Klubb Leirfjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørgård, Nora Svendsen Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri felles

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Joakim Klaussen Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Nordstoga, Erik Horne Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Vatshaug, Martin Klubb Drevja IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB