Hopp til innhold

Fauskerennet

Fauskerennet - kretsrenn for 8 år og eldre. Klassisk, intervallstart. IKKE MULIG Å ETTERPÅMELDE!! Se hjemmeside for oppdatert informasjon: http://ski.fauske-il.no/p/5974/nyheter

  • Når: 17.01.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Boks 240 8201 FAUSKE
  • E-post: post@fauske-il.no
  • Kontonummer: 45552051363
  • Rennleder: Kristian Amundsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse annet Startkontingent 170
Start 17.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 17.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 17.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse annet Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse annet Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokvik, Aksel Normann Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyås, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Engesli, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse annet

G 12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse annet

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse annet

G 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse annet

G 15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse annet

G 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 16 år Øvelse annet

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiterjord, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Oliver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klaudiussen, Ole Kristian Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollund, Sondre Romness Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvalvåg, Ella Josefine Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Andrine Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse annet

J 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse annet

J 15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 15 år Øvelse annet

J 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse annet

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Vilma Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bood, Evalinn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Nora Alvhilde Solberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engesli, Ingrid Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Tara-Michelle Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Waagen, Pernille Bjerga Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse annet
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse annet
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse annet
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse annet
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse annet

K 18 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse annet
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse annet

K 19/20 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse annet

M 17 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse annet
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse annet

M 18 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 18 år Øvelse annet
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse annet
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse annet
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse annet
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 18 år Øvelse annet
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse annet

M 19/20 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse annet

Menn senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiterjord, Øyvind Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse annet
Navn Opheim, Asbjørn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse annet
nif-epi04, 04
Foto: Ole Martin Wold / NTB