Hopp til innhold

Rulleskirenn sommer 2020

OBS!OBS! NY DATO. 04.09.2020, Grunnet smittevern vil det IKKE være mulig med etterpåmeldinger.

  • Når: 04.09.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Klungsetmarka Skistadion
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.09.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse G 11 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse G 12 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse G 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse G 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 04.09.2020 Klasse J 11 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse J 12 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 04.09.2020 Klasse J 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse J 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 04.09.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 04.09.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 04.09.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 11 Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 Øvelse 3 km fri
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 11 Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 11 Øvelse 3 km fri

G 12 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 12 Øvelse 3 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 Øvelse 3 km fri
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 Øvelse 3 km fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 Øvelse 3 km fri

G 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 Øvelse 3 km fri

G 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri

J 11 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 Øvelse 3 km fri

J 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri

J 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 14 Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix