Hopp til innhold

Altarennet på rulleski

Alta IF inviterer til Altarennet på rulleski lørdag 15.august på Kaiskuru Skistadion.

  • Når: 15.08.2020
  • Hvor: Alta
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.08.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse G 13 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100
Start 15.08.2020 Klasse G 14 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100
Start 15.08.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse J 13 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse J 14 år Øvelse Distanse, fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 15.08.2020 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 15.08.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100
Start 15.08.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myreng, Thomas Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 13 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse Distanse, fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Distanse, fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Distanse, fri

J 14 år - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse Distanse, fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse Distanse, fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen / NTB