Hopp til innhold

GIF Ski rulleskirenn

OPPDATERTE STARTLISTER. Vi har endret litt på startrekkefølgen for J15/16 og J17/18. Gjelleråsen IF ski inviterer igjen til rulleskifest i Skytta. Vi ønsker velkommen til vårt tradisjonelle rulleskirenn med fart, spenning og god stemning. Vanligvis kjører vi fellesstart, men med gjeldene koronaveileder fra Skiforbundet vil i år ha individuellstart. Det tillates inntil 200 personer på arrangementet. I tallet inngår deltakere, støtteapparat og eventuelt publikum. Det betyr at vi må ha en begrensning på 100 deltakere, og at antall personer i tillegg til deltaker begrenses til en stk/deltaker. Syke eller personer med symptomer på covid-19 må kolde seg hjemme. Husk gode hygienerutiner og å holde avstand under arrangementet. Se også vedlagt infoark for mer informasjon.

  • Når: 06.09.2020
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Skyttamyra
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.08.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 Øvelse 3 km fri

G 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 17-18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 17-18 år Øvelse 10 km fri

J 13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Celine Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 Øvelse 3 km fri

J 14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Løvhaugen-Bjerke, Pernille Linnea Klubb Nittedal IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Hedda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

J 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 17-18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix