Hopp til innhold

Åpen juniorsamling Oppstartsamling

Påmelding for åpen junior samling / test samling. Husk å melde deg på alle aktuelle dager. Merk: Brå testen er merket som annet på beskrivelse.

  • Når: 22.6 - 24.06.2020
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Granåsen / Ferista
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.06.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.06.2020 Klasse G 16 år Øvelse annet Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 50
Start 24.06.2020 Klasse J 16 år Øvelse annet Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.06.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse annet Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.06.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse annet Startkontingent 50
Start 23.06.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50
Start 22.06.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.06.2020 Klasse Menn junior Øvelse annet Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.06.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 50
Start 24.06.2020 Klasse Menn senior Øvelse annet Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.06.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

G 16 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri

G 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse annet
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse annet

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse annet
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse annet

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner junior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse annet

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn junior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse annet
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse annet

Menn senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse annet
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix