Hopp til innhold

KM rulleski

Runar ski arrangerer KM i rulleski i vårt anlegg på Haukerød, fristil med intervallstart. Vanlige KM klasser med samtidig renn for de yngre. Arrangementet forutsetter at gjeldende retningslinjer for smittevern i forhold til Covid 19 er mulige å overholde. Informasjon oppdatert 27.08.

  • Når: 29.08.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.08.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G10 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G11 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G12 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G17 Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G8 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse G9 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J10 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J11 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J12 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J15 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J8 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse J9 Øvelse Distanse, fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K17 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K18 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K19 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse K20 Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse M senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 29.08.2020 Klasse M18 Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse M19 Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2020 Klasse M20 Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G10 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Jonatan Nielsen Klubb Runar, IL Klasse G10 Øvelse Distanse, fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G10 Øvelse Distanse, fri

G11 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Jonatan Nielsen Klubb Runar, IL Klasse G11 Øvelse Distanse, fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G11 Øvelse Distanse, fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G11 Øvelse Distanse, fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G11 Øvelse Distanse, fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G11 Øvelse Distanse, fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G11 Øvelse Distanse, fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G11 Øvelse Distanse, fri
Navn Østenstad, Markus Klubb Runar, IL Klasse G11 Øvelse Distanse, fri

G12 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G12 Øvelse Distanse, fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G12 Øvelse Distanse, fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G12 Øvelse Distanse, fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G12 Øvelse Distanse, fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G12 Øvelse Distanse, fri

G13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Sondre Tråer Klubb Gransherad IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Svarstad IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Gjølme, Oscar Klubb Runar, IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Skjerstad-Ramsøy, Mathias Andersen Klubb Runar, IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Wegger, Sondre Mikkelsen Klubb Runar, IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri

G14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G14 Øvelse 3 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G14 Øvelse 3 km fri

G15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvesen, Martin Gunnerud Klubb Runar, IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Haakon Broch Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Adrian Andersen Klubb Morgedal IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Edvin iver Klubb Runar, IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G15 Øvelse 5 km fri

G16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Mathias Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Førde, Andreas Sørensen Klubb Heddal IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Holtan, Martin Klubb Runar, IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, William Cumbes Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G16 Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G16 Øvelse 5 km fri

G17 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Oliver Klubb Oseberg Skilag Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Horn, Sebastian Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G17 Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G17 Øvelse 10 km fri

G8 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Fredrik Nauf Klubb Runar, IL Klasse G8 Øvelse Distanse, fri
Navn Edvardsen, Viljar Klubb Tinn IL Ski Klasse G8 Øvelse Distanse, fri

G9 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dingstad, Linus Klubb Runar, IL Klasse G9 Øvelse Distanse, fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G9 Øvelse Distanse, fri
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G9 Øvelse Distanse, fri
Navn Syvertsen-Fox, Emil Klubb Runar, IL Klasse G9 Øvelse Distanse, fri

J10 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J10 Øvelse Distanse, fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J10 Øvelse Distanse, fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J10 Øvelse Distanse, fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Klubb Oseberg Skilag Klasse J10 Øvelse Distanse, fri

J11 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J11 Øvelse Distanse, fri
Navn Hansen, Jenny Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J11 Øvelse Distanse, fri
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J11 Øvelse Distanse, fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J11 Øvelse Distanse, fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J11 Øvelse Distanse, fri

J12 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J12 Øvelse Distanse, fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J12 Øvelse Distanse, fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J12 Øvelse Distanse, fri
Navn Thornquist, Olivia Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse J12 Øvelse Distanse, fri

J13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Telemark og Vestfold Skikrets Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri

J14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Holtan, Olivia Klubb Oseberg Skilag Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Solvik, Oda Klubb Gulset IF Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J14 Øvelse 3 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri

J15 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J15 Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J15 Øvelse 5 km fri
Navn Solvik, Ingrid Klubb Gulset IF Klasse J15 Øvelse 5 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J15 Øvelse 5 km fri

J16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Nora Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse J16 Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J16 Øvelse 5 km fri

J8 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Eva Nielsen Klubb Runar, IL Klasse J8 Øvelse Distanse, fri
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J8 Øvelse Distanse, fri
Navn Borgersen, Elise Nauf Klubb Runar, IL Klasse J8 Øvelse Distanse, fri
Navn Feen, Marthe Klubb Runar, IL Klasse J8 Øvelse Distanse, fri

J9 - Distanse, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Achtentuch, Eva Nielsen Klubb Runar, IL Klasse J9 Øvelse Distanse, fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J9 Øvelse Distanse, fri
Navn Horn, Veronica Klubb Ivrig, IL Klasse J9 Øvelse Distanse, fri
Navn Johansen, Pernille Klubb Runar, IL Klasse J9 Øvelse Distanse, fri
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse J9 Øvelse Distanse, fri
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse J9 Øvelse Distanse, fri

K senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gravningen, Elise Klubb Sande Sportsklubb Klasse K senior Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Svarstad IL Klasse K senior Øvelse 5 km fri

K17 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse K17 Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K17 Øvelse 5 km fri

K18 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K18 Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K18 Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K18 Øvelse 5 km fri

K19 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K19 Øvelse 5 km fri
Navn Randby, Gro Njølstad Klubb Oseberg Skilag Klasse K19 Øvelse 5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K19 Øvelse 5 km fri

K20 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K20 Øvelse 5 km fri

M18 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M18 Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M18 Øvelse 10 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M18 Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M18 Øvelse 10 km fri

M19 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M19 Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M19 Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M19 Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M19 Øvelse 10 km fri

M20 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gravningen, Even Klubb Stokke IL Klasse M20 Øvelse 10 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse M20 Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M20 Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Ole Martin Wold / NTB scanpix