Hopp til innhold

UTSATT BAMA Østlandsrennet for 13 og 14 årsklasse

BAMA Østlandsrennet er et erstatningsrenn for BAMA Ungdommens Holmenkollrenn som vi dessverre har måttet utsettes til 2022 og derfor gjort om fra nasjonalt til regionalt renn i 2021. Rennet er for årsklassene 13 og 14 år, på lik linje med BAMA Ungdommens Holmenkollrenn. For å overholde reglene med begrenset antall deltakere, er det kun utøvere fra Viken, Oslo, Telemark og Vestfold som kan melde seg på dette rennet. Vi forholder oss til retningslinjer som gis i Bærums kommune. Alle må ha med egen brikke da det ikke tilbys utleie av brikke. BAMA Østlandsrennet er delt opp slik at 13-årsklassen går på lørdag 6. februar og 14-årsklassen går søndag 7. februar. Detaljert rennprogram blir lagt ut når det nærmer seg.

  • Når: 6.2 - 07.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Eineåsen skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørge, Balder Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Sindre Njå Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun-Pedersen, Jonas Simble Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekeland, Herman Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klungland, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Emblem, Nora Sjøvik Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellberg, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovda, Gabriella Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rugsland, Hannah Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Hedda Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Ole Martin Wold / NTB