Hopp til innhold

Lommedalsrennet 2021/AVLYST

AVLYST! Lommedalsrennet 9 januar er avlyst pga lokale koronarestriksjoner i Bærum. Det jobbes med å finne ny dato senere i sesongen. Se lommedalsrennet.no og Lommedalsrennet på FB. Akershus Skikrets følger regler for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Akershus Skikrets, er kun åpne for utøvere fra klubber tilknyttet skiklubber i Akershus Skikrets, samt utøvere fra andre skikretser som har fast tilhold i Akershus, f.eks. Wang-elever. Rennet vil gå i fristil og er Sparebank 1 cup-renn for 13-14-årsklassene i Akershus skikrets og klubbrenn for de yngre klassene. Det blir ikke renn for eldre klasser. Utøvere fra andre kretser kan dessverre ikke delta i 13-14-årsklassene og utøvere fra andre klubber kan ikke delta i de yngre klassene. Renn: Første start er kl 10:00. Klasser og distanser: 1,3 km - G/J 8-9 , 2 km - G/J 10-12 , 3 km - G/J 13-14.

  • Når: 09.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gullhaug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.12.2020

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 54 1350 LOMMEDALEN
  • E-post: lil@lil.no
  • Kontonummer: 16273472472
  • Hjemmeside: http://www.lil.no
  • Koordinator: Anders Hov
  • Ass. TD: Lasse Klemet Kollerud
  • TD: Marianne Mowé

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalleberg-Haukland, Tobias Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonge, Halvard Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helstad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossgard-Moser, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgens, Hans Cedric Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Nikolai Burbano Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Andreas Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Menard, Edwin Wøien Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Klubb Nesodden IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Andrine Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Pia Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schanke-Jørgensen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Himle-hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schanke-Jørgensen, Caroline Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Törnqvist, Nelly Leonie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vada, Malin Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard, Clara Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Ole Martin Wold / NTB