Hopp til innhold

Juleskirennet 2019

  • Når: 27.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Å i Meldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grefstad, Anders Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Nor, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Håkon Syver Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørløkk, Jo Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikan, Syver Einum Klubb Dalguten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ianssen, Jonathan Culmsee Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jonas Løkken Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selnes, Even Klubb Lensvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrstad, Ola Einum Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørløkk, Sivert Solum Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blekken, Birk Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalheim, Leander Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grefstad, Johan Klubb Nor, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Kolbjørn Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ree, Peder Melien Klubb Meldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Bøfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiklestad, Heine Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Aleksander Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ree, Gunnar Melien Klubb Meldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Jonas Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkøy, Endre Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grut, Morten Klubb Nor, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjønsvik, Daniel Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Uv, Oscar Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rokkonesløkk, Isak Klubb Rennebu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Syrstad, Hallgrim Einum Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn By, Even Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Iver Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Bæverfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Uv, Håkon Brandås Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Johanne Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frisk, Lykke Tørset Klubb Oppdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkås, Ragnhild Nygård Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragset, Johanne Klubb Nor, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rokkonesløkk, Eileen Klubb Rennebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kastås-Asbøll, Elise Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slupphaug, Ane Klubb Orkdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frisk, Laura Tørset Klubb Oppdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Thilde Melting Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggan, Torild Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn By, Kari Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grefstad, Anny Klubb Nor, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rømme, Ingeborg Grønning Klubb Yrjar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Pia Skogstad Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monsen, Maria Landrø Klubb Orkdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynum, Amanda Kvernmo Klubb Orkdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østhus, Marit Klubb Nor, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kastås-Asbøll, Emil Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garli, Sivert Klubb Sokna IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slupphaug, Iver Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Værnes, Vegard Uv Klubb Rennebu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brimi, Ulrik Olsen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Røhme, Knut Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sæter, Jørgen Solhaug Klubb Os IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Garli, Odin Klubb Sokna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugskott, Anders Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Jo-Inge Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Geir Olsen / NTB