Hopp til innhold

Heimdalstafetten

Tradisjonsrike Heimdalstafetten for 8-16 år på Saupstad Skisenter på Heimdal. Fri teknikk. 8-10 år 1km, 11-12 år 2km, 13-14 år 2,5km og 15-16 år 2,5km. Vi har kunstsnø i bunn, så det er fortsatt bra med snø på Saupstad Skisenter. Påmelding lagvis via Sportsadmin: https://www.idrettsforbundet.no/sportsadmin . Det benyttes brikker fra 11. år og oppover. De som har egne brikker benytter dem. Låne/leiebrikker tildeles de som ikke har brikker. Pga. problemer med hjemmesiden vår via Spoortz ligger info ute på facebookarrangement og her på terminlista. Følg rennet live på EQtiming med startliste, mellomtider og resultater: https://live.eqtiming.com/52924#dashboard

  • Når: 26.02.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Heimdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2020 Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aar, Adrian Kristensen Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Adolfsen, Ola Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørdalsbakke, Olav Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buvik, Elias Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahl, Sondre Forren Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dille-Grytnes, Ola Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidem, Eirik Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Martin Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ervik, Angel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evjen, Magnus Berg Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjørtoft, Heine Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøneng, Stian Thomassen Klubb Buvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønli, Erlend Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønningsæter, Magnus Helland Klubb Sjetne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hanger, Bjørn Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Simon Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Konrad Rottem Klubb Sjetne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horghagen, Iver Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Humstad-Lofgren, Kjell Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ianssen, Jonathan Culmsee Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Svein Charles Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldstad, Sverre Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogstad, Simen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lamøy, Aksel Jonli Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Laugtug, Andreas Klubb Sjetne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lian, William Gråbak Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Jim Otto Fuglås Klubb Leik, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moxness, Olav Partanen Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Muthanna, Daniel i Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mørch, Sivert Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Sigurd Lirhus Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Jonas Skjerdingstad Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Riseth, Teodor Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjo, Emil Belsaas Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småøien, Lukas Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Viktor Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tuhus, Joakim Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vada, Lukas Klubb Børsa IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vatle, Vegar Johansen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viberg-Dahl, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viberg-Dahl, Mads Klubb Byåsen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øklend, Henrik Olavsson Klubb Orkdal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Even Klubb Strindheim IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 - 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Askim, Haakon Eugen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakken, Thor Bjerke Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn groven, ola Klubb Skaun IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isaksen, Magnus Stormo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvello, Magnus Lunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langørgen, Ola Selfjord Klubb Byneset IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langørgen, Ådne Klubb Byneset IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Morken, Erik Iver Klubb Skaun IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Ole Johan Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandrød, Storm Jørgensen Klubb Skaun IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Ludvik Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensheim, Emil Stenberg Klubb Byneset IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sugustad, Steinar Klubb Skaun IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulven, Jørgen Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uvås, Ola Klubb Skaun IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wekre, Hanne Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øie, Sigurd Cornelius Muren Klubb Skaun IL Klasse G 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grendstad, Tobias Klubb Klæbu IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveit, Filip Fevang Klubb Utleira IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulven, Martin Moseid Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Martin Trætli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasen, Trygve Forberg Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Sigve Ertshus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aune-Nilsskog, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Balestrand, Emil Haseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berntsen, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkmo, Sigurd Andreas Berg Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brandt-Maråk, Aksel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brevik, Ola Strand Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøkestad, Arthur Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Thomas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dahle, Linus Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Danielsen, Johannes Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Danielsen, Håkon Tran Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eckhoff, River Nicolay Ingstadbjørg Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erlandsen, Even Norbeck Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estenstad, Vetle Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Solveig Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furnes, Sivert Øvreberg Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge-Espelien, Nikolai Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Horghagen, Odin Grøtheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hustad, Hugo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårsaker, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Haakon Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Oscar Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Jakob Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jaren, Elias Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jubskås, Birk Grefstad Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jullumstrø, Felix Kvarsnes Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jøraandstad, Casper Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kimo, Edvin Overvik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sander Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kristiansen-Wahl, Imre Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krüger, Eirik Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvåle, Lorentz Tuv Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Luu, Liam Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyder, Sondre Sørheim Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malmo, Sivert Skjærvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malvik, Tormod Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Malvik, Einar Blomset Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mandal, Aslak Wammer Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mellingseter, Ludvig Kojan Klubb Børsa IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moe, Niklas Hjelmeland Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Momyr, Nicolai Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Monseth, Petter Vea Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Muthanna, Lucas Nachappa Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nervik, Ruben Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaune, Emil Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Hilmar Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rygg, Elias Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selfjord-Langørgen, Amund Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sellgren, Even Berntzen Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selnes, Kristian Stokke Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaug, Jakob Lysø Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogan, Krstian Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solem, William Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Spakmo, Mikael Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensås, Oliver Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stien, Jesper Haltbrekken Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stranden, Sverre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Størkersen, Filip Klubb Byneset IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svarlien, Andreas Uhrenholdt Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svarlien, Marius Uhrenholdt Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæheim, Ivar Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Jonas Muri Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætran, Sivert Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vullum-Bruer, Iver Klubb Utleira IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wedø, Christian Sesseng Klubb Heimdal Ski Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ystad-Myhre, Arthur Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ølmheim, Emma Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ørke, Martin Buseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvrum, Ola Tiller Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bye-Koppen, Oda Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finnland, Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossum, Iris Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Live Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haaland, Guro Klubb Strindheim IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Hennie Margrete Klubb Strindheim IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Havnes, Mari Skjærvold Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmberg, Maiken Skaldehaug Klubb Tiller IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hårsaker, Mia Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Imsland, Emma Oline Aunan Klubb Strindheim IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Johanna Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Emma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Tora Louise Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvam, Nora Melting Klubb Buvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Byneset IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyshagen, Nicoline Granmo Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nesbakken, Matilde Klubb Utleira IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordgård, Silja Andersen Klubb Tiller IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Otterlei, Mia Cecilia Rossvold Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Sofie Caroline Rivera Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Jenny Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandquist, Lina Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Malene Klubb Byåsen IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensheim, Mille Stenberg Klubb Byneset IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Julie Klubb Byneset IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterfjell, Thea Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wekre, Asta Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilmann, Nora Klubb Tiller IL Klasse J 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13 - 14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Ingeborg Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Alise Sundby Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dille-Grytnes, Martha Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Forbord, Ane Klubb Børsa IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grandetrø, Tuva Husby Klubb Børsa IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Humstad-Lofgren, Elise Klubb Børsa IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Thea Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætran, Hedda Rismark Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øien-Abrahamsen, Lina Alice Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 - 14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rytter-husby, Helene Klubb Strindheim IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Synnøve Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørdalsbakke, Synne Klubb Børsa IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalheim, Eline Østmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dille-Grytnes, Inga Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybwad, Ane Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eidem, Hedda Owesen Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evensen, Tiril Indredavik Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaukerud, Ida Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grandetrø, Signe Husby Klubb Skaun IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Groven, Ane Klubb Buvik IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haaland, Vilde Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Heggelund, Pernille Dyrhaug Klubb Buvik IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herfindal, Kaisa Velle Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hildonen, Linnea Klubb Børsa IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jakobsen, Julia Olden Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Olivia Meyer Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jullumstrø, Ilea Marie Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjeldstad, Ingrid Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krohn-Botten, Alva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lande, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyder, Tiril Sørheim Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer, Elvira Haugen Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Molden, Sara Grande Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moxness, Inga Partanen Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nerheim, Kornelia Wirum Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhus-Drøpping, Mali Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Erlend Næss Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersen, Petra Pryde Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramsli, Sofie Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Børsa IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandquist, Vera Klubb Heimdal Ski Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Selvik, Martine Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjølberg, Viktoria Klubb Skaun IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snilsberg, Brynhild Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Alba Viola Sophie Leistad Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tryggestad, Josefine Balch-Barth Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulriksen, Ellinor Almenning Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Uvaas, Randi Klubb Skaun IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vagnildhaug, Ida Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vagnildhaug, Alma Klubb Byåsen IL Klasse J 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix