Hopp til innhold

Romjulsrennet

NB! Rennet går søndag 29. desember. Påmelding er utvidet til i kveld, torsdag 26.desember kl 2359.

  • Når: 29.12.2019
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: BARDU
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 29.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner Miljøklasse Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn Miljøklasse Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Erling Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Saltvik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnås, Helmer Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Elias Arctander Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Valbekmo, Martin Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gyltnes, Adrian Schjønning Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsæter, Mikkel Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Peder Kornelius Klubb Ballangen Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gyltnes, Thea Helene Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Molund, Olivia Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gamst, Sigrid Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Åshild Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Segtnan-Sivertsen, Ida Marie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomassen, Hannah Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Anja Tråsdahl Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Linnea Skrede Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Marita Helen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leiråmo, Oda Marie Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Molund, Leona Gundersen Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Isabell Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gamst, Nora Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensdatter, Sigrid Johanne Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Goodwin, Liza Williams Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb Harstad Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn Miljøklasse - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Jan Tore Klubb Ballangen Ski Klasse Menn Miljøklasse Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Knut Klubb Målselv Idrettslag Klasse Menn Miljøklasse Øvelse 3 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Daniel Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugsnes, Eirik Dagssønn Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Severinsen, Olav Lanes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn Veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Halvor Klubb Røyken UIL Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Tom Ivan Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF