Hopp til innhold

SSF KM Klassisk, Sogndal IL

Arrangementet inngår i SSF Cup for rekrutt (11-16 år) og junior.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal Skisenter, Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 105 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kusslid, Bjørn Tore Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elde-Iversen, Viljar Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Johan Stormyr Klubb Kaupanger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schwoerer, Noe Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schwoerer, Andri Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fardal, Aleksander Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flugheim, Markus Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mardal, Maiken Solvi Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valaker, Elizabeth Klubb Årdalstangen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nesse, Maria Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Mia Johannessen Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugheim, Madelen Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdal, Josefine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleby, Mathea Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandal, Regine Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kyrvestad, Margrethe Klubb Balestrand IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husum, Oda Navarsete Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesse, Ingrid Heggheim Klubb Høyang, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schwoerer, Alegra Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solsvik, Lily Olea Paulsen Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støfring, Øystein Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gurvin, Per Eivind Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Daniel Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydvang, Kolbjørn Amundsen Klubb Sogndal IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NSF