Hopp til innhold

SSF KM Sprint, ÅTIL/ IL Jotun

Arrangementet inngår i SSF Cup for junior. Løpet går i klassisk stil med innlagt stakefri sone.

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 12:30
  • Hvor: Seimsåsen Aktivitetssenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Iver Lie Klubb Årdalstangen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikken, Jo Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørnes, Kristoffer Klubb Årdalstangen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes, Eskil Klubb Årdalstangen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tufte, Yrjan Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bale, Sondre Klubb Jotun IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Chmelar, Niklas Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørnes, Gunnar Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valaker, Brian Gabriel Klubb Årdalstangen IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Chmelar, Sofia Klubb Årdalstangen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valaker, Elizabeth Klubb Årdalstangen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Maria Myrmel Klubb Årdalstangen IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tufte, Ulvar Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix