Hopp til innhold

Ullsrennet Sprint

  • Når: 05.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 05.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 05.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse UH Kvinner Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 05.01.2020 Klasse UH Menn Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flore, Boye Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden, Samuel Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivesdal, Peder Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kompalla, Samuel Teige Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Jesper Svarstad Klubb Markane IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Flore, Amund Klubb Markane IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tytingvåg, Truls-David Takle Klubb Hardbagg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hellesø, Elias Endal Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ivesdal, Magnus Ytre-Hauge Klubb Stårheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tvinnereim, Eirik Stensaker Klubb Hardbagg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myrold, Trygve Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haughovd, Viljar Klubb Stårheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tønnessen, Oda Heltne Klubb Volda T og IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Espe, Mia Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Espe, Linnea Melheim Klubb Stårheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatledal, Ronja Sveen Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF