Hopp til innhold

SSF Cup Ullsrennet 2020

Rennet blir avvikla som planlagt. Arrangementet inngår i SSF Cup for rekruttar (11-16 år).

  • Når: 04.01.2020
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Ullsheim Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 04.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse UH Kvinner Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 04.01.2020 Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flore, Boye Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kompalla, Samuel Teige Klubb Markane IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Stårheim IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flore, Amund Klubb Markane IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kalhagen, Olve Mo Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveito, Leon Klubb Kaupanger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ariansen, Øyvind Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Sander Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Loen, Rasmus Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Nicolai Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holme, Kasper Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sveen, August Da Silva Klubb Jotun IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tveito, Anton Klubb Kaupanger IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flore, Andris Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjellbakk, Elias Berstad Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loen, Ludvig Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalhagen, Oda Mo Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sølvberg, Kristine Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tønnessen, Oda Heltne Klubb Volda T og IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Selma Lovisa Endal Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Malene Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støverstein, Tonje Klubb Sunnylven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hole, Oda Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haughovd, Frøya Klubb Stårheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engesæter, Mali Monica Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatledal, Eira Sveen Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjellbakk, Ava Berstad Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatledal, Ronja Sveen Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggdal, Brita Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støverstein, Therese Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Henriette Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vigdal, Gard Reppen Klubb Jotun IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Riise, Johnny Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

UH Menn - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse UH Menn Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF