Hopp til innhold

NM langrenn stafett - Konnerud

Konnerud IL ønsker velkommen til NM2020 stafett. Husk at minst en på laget må ha FIS-punkter. OBS OBS OBS listen som vises når man ser deltagere via skiforbundets sider er ikke komplett, riktige lag og løpere vises i SportsAdmin.

  • Når: 30.1 - 02.02.2020
  • Hvor: Konnerud Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 660 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett Startkontingent 660 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Abrahamsen, Mari Kålås Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andersen, Tove Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arnesen, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brattegard, Stina Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bredalen, Anne Marit Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Claussen, Mina de Lange Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dehn, Marthe Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fodstad, Ragna Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haakstad, Jenny Elise Hagen Klubb Koll, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hagen, Emilie Johanne Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb Svarstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jægtvik, Mille Vasshaug Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kristiansen, Carina Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lappegard, Ida Molde Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Larsen, Ina Gerhardsen Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Martinussen, Dorthe Storvik Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Meinicke, Stina Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rostad, Sofie Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ryen, Linn Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Staver, Tuva Toftdahl Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sveum, Elisabeth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ulvang, Nora Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vig, Sigrid Bredde Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Winnes, Amalie Klubb Drammens Ballklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wright-Hagen, Ingrid Kristine Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øverland, Ingebjørg Fisketjønn Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x10 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aalvik, Amund Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Arnesen, Mads Greni Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aurmo, Reidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Barkenæs, Jørgen Kjos Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bjørndalen, Dag Sander Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Blikra, Endre Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Blindheim, Eivind Maurseth Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bogetveit, Håvard Gutubø Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bonden, Eirik Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Borkamo, Bjørn Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bovold, Lars Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Braathen, Ludvik Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Breivik, Eirik Langedal Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bråthen, Emil Folkvard Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Christensen, William Ekornrød Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Clugnet, James Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dagestad, Torstein Haaker Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Ås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dybdahl, Halvor Aasen Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Elgshøen, Espen Aleksander Sørlie Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fenre, Tobias Dahl Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fløttum, Adrian Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fosse, Morten Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Fresvik, Erik Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Frøseth, Håkon Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Furnes, Simen Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Galleberg, Martin Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grinilia, Åsmund Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grobakken, Rune Hermundstad Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Groven, Brage Reier Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grøholdt, Mads Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grøndal, Ove Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Gurholt, Vemund Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hallberg, Martin Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hefre, Lars Steinar Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hella, Eirik Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hoffsbakken, Erik Kaspersen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holstad, Jörg Henrik Klubb Oslostudentenes IK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hungerholt, Markus Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jakobsen, Sindre Bergan Klubb Oslostudentenes IK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jelstad, Eirik Stærkeby Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jensen, Mats Kobbersletten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johansen, Erlend Leander Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jonsson, Isak Sören Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jorde, Sindre Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Jørstad, Anders Martin Barmsnes Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kaas, Sverre Waaler Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kastel, Andreas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kirkebøen, Tore Herman Finsrud Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kristiansen, Rudi Klubb Oslostudentenes IK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvaale, Eivind Romberg Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvarme, Simen Eliassen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Kvåle, Hans Jørgen Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lid, Arne Moen Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lilleheier, Karl Henrik Klubb Ås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Lund-Hansen, Magne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mangset, Even Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mathisen, Martin Bjørndalen Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mauer, Andreas Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mogensen, Jarle Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Moholdt, Lars Hol Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Myrvold, Magnus Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nesheim, Tarjei Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nygård, Sondre Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ophus, Eirik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Osvold, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Overn, Karl Erik Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Persson, Oscar Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Resaland, Mats Rudin Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Risholt, Vebjørn Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ruger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røise, Kristian Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Simonsen, Casper Eistein Dege Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skjeldal, Alv Sigurd Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Smith, Callum Rhys Patterson Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Smith, Didrik Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stenstadvold, Casper Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Støtvig, Markus Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svaland, Håkon Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørensen, Amund Marinius Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørgård, Krister Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørlie, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Telebond, Eirik Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tellefsen, Jørgen Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thorsberg, Espen Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tveitan, Joakim Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Uldal, Espen Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vik, Lars Young Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Winsvold, Bendik Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Østensen, Simen Håkon Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øverland, Petter Rinde Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 3x10 km stafett
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF