Hopp til innhold

NM langrenn individuelt - Konnerud

Konnerud IL ønsker dere velkommen til NM 2020. NM programmet endret 22.01: Torsdag 10/15 km F, Fredag Sprint F, Lørdag 15/30km K fellesstart, Søndag stafetter (FFF)

  • Når: 30.1 - 01.02.2020
  • Hvor: Konnerud Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 220
Start 31.01.2020 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220
Start 30.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 220
Start 31.01.2020 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220
Start 30.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 220
Start 31.01.2020 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220
Start 30.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 220
Start 31.01.2020 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220
Start 30.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km fri

FH Kvinner senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Fana IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Kvinner senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Sponberg, Lena Klubb Stokke IL Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior sittende - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken, Jonas Bakken Klubb Sel IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km fri

FH Menn senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken, Jonas Bakken Klubb Sel IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior stående - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Trysilgutten IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Angell, Tori Klubb Odda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Kristina Hipolan Klubb Drangedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hatling, Andrine Øverland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Ida Klubb Simostranda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stølen, Gunhild Viljugrein Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sveum, Elisabeth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johaug, Therese Klubb Nansen, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Slokvik, Martine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Betine Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bathe, Nichole Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Björnsdottir, Gigja Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Guro Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Elisabet Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aspenes, Sverre Dahlen Klubb Skatval Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Baklid, Jørgen Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørndalen, Dag Sander Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Blikra, Endre Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bovold, Lars Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Clugnet, James Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn De Campo, Seve Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Goncalves, Andre Da Luz Figueiredo Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Øyvind Rikheim Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Sindre Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kaas, Sverre Waaler Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Bjørnar Klubb Brandbu IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liland, Lukas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Sigurd Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrede, Mathias Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Smenes, Atle Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Steien, Aasmund Kjøllmoen Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svaland, Håkon Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zanotto, Stefano Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15+15 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Andersen, Filip Fjeld Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Andersen, Herman Andreas Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bovold, Lars Klubb Nybergsund IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bru-Hemmingby, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Faanes, Andreas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Flugstad, Fredrik Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Fossgard, Lars-Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Haugen, John Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Holund, Hans Christer Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Husby, Erik Klubb Buvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Jonsson, Albert Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Krüger, Espen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mikkelsplass, Kristian Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Musgrave, Andrew Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Måbø, Ulrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nilsen, Vebjørn Weldingh Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Njaa, Ingmar Leigland Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Troøyen, Jørn Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wahl, Simen Munch Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km Skiathlon

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Eirik Bergene Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Anderssen, Eirik Sørgård Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Jens Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bråthen, Emil Folkvard Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, William Ekornrød Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Clugnet, James Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn De Campo, Seve Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ensrud, Ole Haldor Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Edvin Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Espeland, Skjalg Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkestad, Ole-Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Sindre Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grymyr, Jens Christian Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haddon, Peter John Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Vegard Ek Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Halbjørhus, Trym Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Sander Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdal, Vebjørn Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Vemund Næss Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jorde, Truls Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernstad, Brynjar Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Langerud, Sivert Bjørnebo Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Thomas Helland Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lier, Ola Jakob Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lippert, Jørgen Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Andreas Finni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melberg, Tore André Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensbakke, Eirik Andreas Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nicholas, Michael Emre Kutay Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Anders Brekke Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Norland, Gaute Klubb Oppdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Presthus, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Marius Moe Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Nittedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skredegård, Tor-Magnus Mundal Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsberg, Espen Klubb Siljan IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vigants, Raimo Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: NSF