Hopp til innhold

Equinor NC junior, Lygna

  • Når: 10.1 - 12.01.2020
  • Hvor: Lygna Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.01.2020
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Wilma Camille Klubb Herkules Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Espeli, Anna Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gotaas, Regine Ellingsen Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Kristin Ådland Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Iversen, Wilma Camille Klubb Herkules Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Køber, Maren Hamre Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Odden, Nora Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vesteng, Helena Klubb Svea Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alseth, Janne Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Kinne Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eggen, Helene Antonsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Frida Valeria Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaarder, Thelma Olea Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halseth, Charlotte Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hekneby, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holen, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Wilma Camille Klubb Herkules Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Oda Paulsen Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lier, Marte Sofia Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymoen, Fredrikke Louise Donberg Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Elise Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekeland, Marie Vikeså Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torsteinsrud, Gro Klubb Fjellet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Villadsen, Helene Skarphol Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Slitu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Hanna Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klevan Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grønnerød, Sigrid Haug Klubb Fjellet IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hesleskaug, Liv Katrine Alvim Klubb Slitu IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jebsen, Malene Teresia Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rolstad, Kristiane Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rolstad, Ingeborg Almeland Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rud, Maja Friis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skavhellen, Andrine Kvilhaug Klubb Botne SK Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skrindo, Hanna Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Staavi, Celina Karin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Astrid Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breivik, Yngvild Langedal Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Kristina Klubb Nybergsund IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Margrethe Nordlund Klubb Ivrig, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cook, Sunniva Isabel Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Hanna Hasselquist Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Ingrid Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hilsen, Nora Småge Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mallaug, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbybråten, Eivor Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rohde, Martine Høgler Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåen, Marie Klubb Tormod Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Træthaug, Tina Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årland, Karoline Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Maren Klubb Os IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Nora Dokken Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berrefjord, Anne Omholt Klubb Svarstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjaadal, Sofie Bergan Klubb Lier IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brenna, Maria Klubb Skrautvål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dokken, Frida Tormodsgard Klubb Svene IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hals, Camilla Helene Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogsbøl, Emily Hedvig Klubb Try, Idrettslaget Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Liu, Shuangping Klubb Team China Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mauset, Hanna Sørensen Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Kristine Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Undheim, Siri Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Zhang, Yuanyuan Klubb Team China Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Maren Klubb Os IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Kaja Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bolstad, Hedda Thoresen Tretteteig Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Land, Thea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Liu, Shuangping Klubb Team China Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mauset, Hanna Sørensen Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owren, Synne Klubb Vingrom IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Kristine Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Zhang, Yuanyuan Klubb Team China Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benjaminsen, Ida Klubb MjøsSki Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bygrave, Tuva Røkeberg Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Danielsdottir, Anna Maria Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vera Kristina Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Helene Marie Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Nora Edelsdatter Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggem, Synnøve Lysaker Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hult, Emma Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannesen, Silje Holm Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kampenhøy, Hanne Skoglund Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Tiril Kristine Klubb Ivrig, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Kennedy Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindgren, Marthine Herger Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liu, Shuangping Klubb Team China Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Ada Eide Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Maria Finni Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Emilie Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mohn, Linn Sofie Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sande, Marie Nesbakken Klubb Harestua IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandnes, Julie Klubb Heimdal Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandøy, Ann Sophie Skaalvik Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangebye, Pia Anine Solbu Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torsteinsrud, Mari Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vedal, Kamilla Klubb Melhus Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veslegard, Vilde Kverndal Klubb Fjellet IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zhang, Yuanyuan Klubb Team China Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øygard, Gyrid Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Ulrik Zaki Oklum Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Arvesen, Ole Marius Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Edvard Røsholt Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berge, Sivert Laderud Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjessing, Fabian Nikolai Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Magnus Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauen, Esten Hansen-Møllerud Klubb Alvdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugerud, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugli, Sander Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjalmar, Berg Klubb Sunne Skidlöperförening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holstrøm, Jonas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Alexander Damiano Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håkenstad-Bråten, Falk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Nybergsund IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Kasper Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Jesper Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Jørgen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie-Johansen, William Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mallaug, Jo Klubb Lom IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Jonas Maukon Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Jonathan Christiansen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næsset, Magnus Myhre Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL