Hopp til innhold

Tour de Reisa Fellesstart K

Tour de Reisa, fellesstart K.

  • Når: 08.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Nordreisa
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse D veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse H veteran Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

D veteran - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Anne Strand Klubb Tverrelvdalen IL Klasse D veteran Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse D veteran Øvelse 10 km klassisk felles

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Brage Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Celius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

H veteran - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse H veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse H veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse H veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse H veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lunde, Halvor Klubb Røyken UIL Klasse H veteran Øvelse 15 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF