Hopp til innhold

Tour de Reisa Sprint

Tour de Reisa - krets- og sonerenn. Sprint F. Finalene starter kl. 15.00.

  • Når: 07.12.2019
  • Oppstart: 11:15
  • Hvor: Nordreisa
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse D veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse H veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 103 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 07.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

D veteran - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse D veteran Øvelse 3 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Olav André Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Ulrik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Samuelsen, Nikolai Emanuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Brage Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Kolin Kåressønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Celius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandvoll, Marius Johan Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sebergsen, Samuel Elias Klubb Skjervøy IK Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bendic André Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Edmund Olai Bråstad Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Ulrik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

H veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse H veteran Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse H veteran Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse H veteran Øvelse 5 km fri
Navn Leivdal, Endre Klubb Medkila Skilag Klasse H veteran Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse H veteran Øvelse 5 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse H veteran Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nikolaisen, Karianne Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nikolaisen, Kristine Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiersen, Jenny Klubb Skjervøy IK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Andrine Klubb Skjervøy IK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wangberg, Vilde Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sebergsen, Selma Mathilde Klubb Skjervøy IK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri

K 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Ravna, Anna Sofie Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri

K 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri

Kvinner senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindberg, Johan Erik Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindberg, Johan Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF