Hopp til innhold

LBM - Lauritz Bergendals Minneløp 2020 - Landsrenn

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergendahl, Sindre Martinius Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnholt, Sebastian Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borch, Thomas Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeseth, Felix Suhrke Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Håkon Prøsch Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogsbøl, Knut Fredrik Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kulberg, Ulrik Klubb Sørkedalens IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spilling, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guzman, Lucas Marcel Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Istad, Aksel Busch Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Hans Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybo, Philip Krogsgård Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paasche, Elias Folmo Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagedahl, Herman Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjønndal, Vetle Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Vegard Seligmann Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Diab, Nilas Goa Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjøbli, Emil Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Onsøien, Tore Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sølhusvik, Bo Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Dæhlen Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Jesper Meistad Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Emil Dreyer Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Jakob Gustav Dyran Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ugelstad, Rudolf Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Ella Louise Oklum Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bell, Petra Helene Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bender, Eline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flakstad, Martine Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvenekilde, Synne Nordby Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekva, Una Sofie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Cathrin Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Maria Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Silje Solberg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Patey, Lilje Lopes Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Lea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersen, Sara Kruse Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Edwardsen, Isabella Forberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kuvås, Lisa Husevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekman, Mille Tomine Polland Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundiin, Nora Therese Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owe, Emilie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prestrud, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skou, Sofie Vikesland Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Gyda Amalie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walstrøm, Amanda Linaae Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zwick, Vivian Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Guro Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Marie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bell, Ebba Jakobine Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergh, Anniken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Karoline Johanne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottesen, Anna Øy Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Vanessa Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winge, Victoria Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Al-Zouki, Hedda Mimona Husøy Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Mille Baastad Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grande, Kristin Bøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamgaard, Marie Løitegård Klubb Rødberg IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruarøy, Solveig Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergendahl, Mari Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Gleditsch, Emilie Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Brita Cecilie Meen Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Vala, Marit Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Burud, Hans Bernhard Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn David-Andersen, Erling Klubb Sørkedalens IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NSF