Hopp til innhold

Budalsrennet

Det tradisjonelle Budalsrennet arrangeres lørdag 15.februar. KLASSISK Også felles klasse for 6år og 7 år(700m)

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: 7298 Budalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse 6år og7 år Øvelse annet Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

6år og7 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Mia Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Bjerkset, Even Gylland Klubb Lundamo IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Bonesrønning, Einar Klubb Lundamo IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Brobakk, Sigrid Klubb Sokna IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Enlid, Johan Klubb Budal IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Fjorden-Holm, Viljar Klubb Sokna IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Fløttum, Oda Klubb Sokna IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Gylland, Magnus Klubb Hovin IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Heggvold, Julia Klubb Sokna IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Oskar Hoddø Klubb Sokna IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Moen, Mia Klubb Budal IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Morseth, Selma Kosberg Klubb Singsås IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Opheim Årland, Linus Klubb Melhus Idrettslag Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Reiten, Nila Klubb Singsås IL Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Solem, Sivert Klubb Støren Sportsklubb Klasse 6år og7 år Øvelse annet
Navn Søbstad, Noah Fløttum Klubb Heimdal Ski Klasse 6år og7 år Øvelse annet

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunøien, Sander Gylland Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Håvard Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gylland, Martin Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovin, Endre Inderberg Klubb Hovin IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Leon Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen, Elias Skarsaune Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Morseth, William Kosberg Klubb Singsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad, Aksel Gurendal Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætermo, Jonatan Klubb Budal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen, Sigurd Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmo, Tobias Klubb Singsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laugsand, Jonas Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Max Næss Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubsjøen, Kristian Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Gustav Skei Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Ådne Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Endre Klubb Budal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkken, Adrian Klubb Sokna IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stubsjøen, Magnus Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørløkken, Arnt Olav Klubb Budal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegaard, Milo Mathias Høve Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Amund Tore Klubb Sokna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brobakk, Sondre Klubb Sokna IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Endal, Benjamin Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogstad, Aslak Klubb Hovin IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætermo, Håkon Klubb Budal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brusveen, Edvard Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langseth, Iver Klubb Rennebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiten, Sander Klubb Singsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sødring, Håkon Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørløkken, Jon Erik Klubb Budal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Værnes, Olav Uv Klubb Rennebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årland, Matteo Opheim Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bonesrønning, Marit Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enlid, Malin Klubb Budal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løkken, Lykke Klubb Sokna IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ana Klubb Budal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Broen, Aina Klubb Budal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnland, Christine Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storli, Oda Klubb Budal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moen, Oda Klubb Budal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstad, Torild Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tovmo, Anna Enlid Klubb Budal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enlid, Ine Klubb Budal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hindberg, Lina Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skåre, Ella Fjær Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggvold, June Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkken, Svale Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rise, Martha Klubb Sokna IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Linnea Klubb Budal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovmo, Synne Enlid Klubb Budal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsvoll, Milla Jensås Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsvoll-Bonsaksen, Leona Klubb Støren Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solum, Oscar Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Hovin IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstad, Arne Klubb Sokna IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Troøyen, Jens Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Asbjørn Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Herfindal, Øystein Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix