Hopp til innhold

Raumnes Romjulsrenn

Oppdatering 28.12.2019 - resultatliste vedlagt 27.12.2019. Det er 195 påmeldte pr dd. Etteranmeldig ved henvendelse til rennkontor renndag. Løypekart er noe justert, 3 km er 2,5 km, men kan økes opp mot 3 km ila dagen hvis vi får ferdigstilt siste del av løypa. Startlister og starttider er nå lagt til (se vedlegg). Oppsummering: Fristil. Renndag lørdag 28.12.2019 yngste stater først. Individuell start opp til 12 år, felles start for eldre klasser. Dobbel startkontingent ved etteranmelding. Startnummer hentes personlig på rennkontor. Brikke: Alle skal bruke brikke. De som ikke har brikke betaler brikkeleie. Opptil 10 år ingen brikkeleie, 11-16 år kr 50,- 17 år og eldre kr. 100,- Tapt/mistet brikke erstattes etter medgått kostnad. Startkontingent og brikkeleie faktureres klubb. Parkering kr 70,-. Kiosk, rennkontor og parkering: Kontant eller vipps. Fellesstart oppstilling etter startnummer, felt med flere årsklasser stilles opp med de eldste først. se også invitasjon

  • Når: 28.12.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Nes skianegg Nes i Akershus
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150
Start 28.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtnes, Theodor Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klevgård, Bjørn Dennis Prytz Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Midling-Hansen, Jens Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Noah Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søbakk, Tor Olav Sørnes Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Noah Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Åmund Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dokken, Lars Kristiansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dunham, Emil Dean Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervik, Vetle Olsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxhaug, Ivar Røise Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønbeck, Bjørn Martin Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundin, Erlend Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Greisiger, Lukas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lybæk, Håkon Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Czajka, Alexander Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellheim, Oliver Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Christian Baugerød Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnestad, Vegard Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granlien-Hartweg, Linus Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Syversrud, Leif Martin Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Jens Klubb Fet Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvangen, Maren Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Ida Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bue, Martine Lund Klubb Raumnes & Årnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvik, Maria Kittelsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoel, Hermine Baugerød Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigersand, Tuva Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ennals, Elena Victoria Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skarphol Villadsen, Heddda Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flaa, Marie Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystad, Kristin Helen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaa, Synne Lund Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Selsing, Line Hyttan Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bommo-Andersen, Linea Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Andrea Berg Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Midling-Hansen, Astrid Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rimstad, Agnes Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søbakk, Magnhild Hildeborg Sørnes Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Helmersen, Ragnhild Mathea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wanvik, Ines Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Farstadvoll, Henrik Eckmann Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Thørud, Eigil Sem Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Brännare-Gran, Sondre Michael Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hagen, Mads Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Otterdal, Emil Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kjos, Oskar Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Løbak, Simen Leander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Mathiesen, Mads Huken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Ole Tobias Utne Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Nesodden IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristoffersen, Patrick Fossum Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Melbø, Jan-Henrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Torkildsen, Espen Marius Engum Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Utne, Nina Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: NSF