Hopp til innhold

Rossignolrennet 2020

Vi kan opplyse om at det blir Rossignolrenn, men på grunn av den elendige vinteren så har vi reservert Lygna Skistadion i tilfelle vi ikke får påfyll av natursnø eller kunstsnø i vår nye flotte Lillomarka Arena. Dette er nå den ellevte utgaven av rennet. Se Innbydelsen for mer informasjon om rennet. Vi kommer til å oppdatere vår hjemmeside med oppdatert status på snøsituasjonen. www.lillomarkaski.no

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lillomarka Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse Special Olympics Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haslene-Lien, Philip Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hassellund, Elias Grutle Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedbråten, Ludvig Notkevich Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byatt-Bakken, Emrik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Køber, Benjamin Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lunde, Noah Næss Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordal, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vislie, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Guddal, Ludvig Taraldsen Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Even Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sørbye, Eirik Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nesse, Alexander Schioldborg Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fossum, Marcus Moore Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund-Roland, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rindli, Markus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøch, Vetle Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Cook, Filip James Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farstadvoll, Martin Eckmann Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjelstad, Trym Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjelstad, Tore Berger Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaathun, Emilian Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjore, Tind Kirvil Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mo, Hermine Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haagensen, Hannah Linnea Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Lillestøl, Selma Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stomperud, Selma Hagen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Elisabeth Nagy Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Filippa Elisabeth Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrhaug, Mathilde Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Silje Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rein, Elise Husebye Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skattør, Kaia Sofie Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulleberg, Signe Fluge Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jemterud, Amalie Krøger Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøstrand, Alva Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Opedal, Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ruud-Hansen, Elisa Sofie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedbråten, Lotte Notkevich Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thoresen, Helene Bratlie Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Tale Kalberg Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF