Hopp til innhold

Førjulsrennet

Sone- og kretsrenn for alle aldersklasser i klassisk stil. FIS-renn for noen av de eldste klassene, som vil kreve lisens for å kunne starte - ytterligere info vil komme.

  • Når: 21.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: BARDUFOSS
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.12.2019
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse FH Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.12.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Håvard Tangen Klubb Unglyn IL Klasse FH Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossberg, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warvik, William Johnsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Tobias Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moldes-Jørgensen, Håkon Angel Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnås, Vidar jr Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norman, Sebastian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen Lund, Marius Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gerhardsen, Sivert Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Morten Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Vegard Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnås, Helmer Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilavik, Emil Mikal Selnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lahti, Folke Klubb Jukkasjärvi IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reite, Aksel Klubb Salangen IF Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roaldsen, Casper Larssen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Swiat, Gabriel Richard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Erling Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fløystad, Nilas Olsen Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Adrian Schjønning Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristoffersen, Peder Kornelius Klubb Ballangen Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møller, Magne Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyltnes, Thea Helene Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansson, Tyra Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reite, Amanda Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roaldsen, Maren Elise Larssen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sammelin, Tide Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandberg, Ylva Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ellen Anna Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnås, Liv Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gamst, Sigrid Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagensen, Edel Andrea Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansson, Sally Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Madelen Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lind-Oja, Vega Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Partapuoli, Freja Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Åshild Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lahti, Ellen Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Johanne Mathea Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Anja Tråsdahl Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Häggroth, Ines Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansson, Klara Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansson, Turina Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lind-Oja, Asta Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Marita Helen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Kaya Rokstad Klubb IL Pioner Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvoll, Mia Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalmen, Linnea Kristine Larsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullhav, Elvine Jakobsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiråmo, Oda Marie Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentsen, Vilde Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westerberg, Selina Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Nora Antonsen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensdatter, Sigrid Johanne Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldes-Jørgensen, Inés Aurora Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Nikoline Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sommerseth, Ingrid Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stålnacke, Philippa Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westerberg, Savannah Klubb Jukkasjärvi IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Nora Sofie Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Isaksen, Oda In Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Gerhardsen, Trym Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hol, Morten Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordmo, Håkon Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Jørgen Brones Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Daniel Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gerhardsen, Eirik Silsand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hol, Marius Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingdal, Mats Jørgen Nordmo Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikalsen, Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rørvik, Fredrik Mack Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Severinsen, Olav Lanes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Fakstad, Stig Morten Klubb Vest-Torpa UL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Halvor Klubb Røyken UIL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtbø, Knut Inge Klubb Sørreisa Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Reite, Knut Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skille, Bjarte Åsrum Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Eidar Viktor Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF