Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap - fristil

KM lange distanser skøyting 2020. Inngår i SNN-cup 9 for både sone vest og sone øst. Sonerenn 8-12 år, KM for 13 år og eldre. MERK: påmeldingsfrist for KM og sonerenn er satt til mandag 20. Januar klokken 23:59. NB!!:På grunn av uforutsatt situasjon er det blitt en endring i kontaktinformasjon til overnatting og bespisning. Oversikt over antall som skal bo på skolen og til de ulike måltidene sendes til: Astrid Johansen Astrid_s_johansen@hotmail.com 90665463

  • Når: 26.01.2020
  • Hvor: Øksfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn åpen klasse Øvelse 4 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skognes, Kevin Vertanen Klubb Øksfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wang-Olsen, Patrick Klubb Øksfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri felles

J 11 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri felles

J 12 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri felles

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 8 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri felles

J 9 år - 1 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Hanna Kaarina Merilä Klubb Øksfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri felles

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

Kvinner senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri

Menn senior - 30 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Olset, Håkon Knudsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri

Menn veteran - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nakstad, Endre Klubb Jutul IL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn veteran Øvelse 20 km fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF