Hopp til innhold

BUL-stafetten

SNN-cup 5 sone vest. Klassisk, sprintstafett, 2-mannslag. Alle som deltar får 100 poeng i SNN-cup.

  • Når: 05.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 05.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 05.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Klassisk

G 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Klassisk

G 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Klassisk

G 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Klassisk

G 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk

G 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk

J 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Brundtland, Johanne Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Isaksen, Hannah Sofie Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse Klassisk

J 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Klassisk

J 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Klassisk

J 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Klassisk

J 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse Klassisk

J 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Klassisk

K 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse Klassisk

K 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk

M 17 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk

M 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse Klassisk

M 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk

Menn senior - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse Klassisk
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Klassisk
Navn Olset, Håkon Knudsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen, NTB scanpix