Hopp til innhold

STIL-rennet

SNN-cup 3 sone vest. Klassisk, normal distanser.

  • Når: 15.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Igeldas
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 119 9711 LAKSELV
  • Telefon: 91850556
  • E-post: terje@lasseror.no
  • Kontonummer: 49101548138
  • Hjemmeside: http://www.ilstil.no
  • Rennleder: Per Arve Amundsen
  • TD: Sondre Skrede Solhaug

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Damer senior veteraner Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.12.2019 Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 15.12.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 15.12.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 15.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 15.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 50
Start 15.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2019 Klasse Menn senior veteraner Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 4 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Persen, Alan Patrik Klubb Stil, IL Klasse Felles 4 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friskilæ, Andreas Klubb Stil, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Persen, Isak Klubb Stil, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Persen, Djonat Klubb Stil, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Vetle Klubb Stil, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Persen, Krister Klubb Stil, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Persen, Adine Klubb Stil, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Persen, Kaja Klubb Stil, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Sven Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Thunestvedt, Håkon Aleksander Klubb Stil, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior veteraner - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Persen, Karsten Charles Klubb Stil, IL Klasse Menn senior veteraner Øvelse 5 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: NSF