Hopp til innhold

Nordlysrennet - Oppstartsrenn

SNN-cup 1. Teller i SNN-cupen både i sone vest og sone øst. Fristil, normal distanser, fellesstart.

  • Når: 23.11.2019
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Karasjok
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.11.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 23.11.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 23.11.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.11.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friskilæ, Andreas Klubb Stil, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Aslak Henrik Guttorm Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Ådne Klubb Stil, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ailo Andrè Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Peder Issát Klubb Kautokeino IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Leander Klubb Bul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Biti, Mia Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrer, Iben Mathilda Larson Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Saranna Anti Klubb Kautokeino IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klemetsen, Risten Inger Josefine Klubb Kautokeino IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Thomas Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Østmo, Lasse Nils Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix