Hopp til innhold

KM del 1 stafett Troms

G 13-16 år: 3x3 km F-K-K, maks alder 45 år pr. lag. J 13-16 år: 3x3 km F-K-K, maks alder 45 år pr. lag. M junior, K junior, M senior, K senior: 3x5 km K-K-F Mikslag tillates. Mikslagene starter sammen med sine årsklasser og blir stilt bak alle klubblagene. Miks på kjønn = gutteklasse mikslag.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 11:15
  • Hvor: Trøssemark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 350 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett

J 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jakobsen, Johanne Mathea Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johannessen, Helena Marie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Daleng, Andrea-Hansine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Prael, Stine Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett

Kvinner senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gaski, Margrete Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 3x5 km stafett

Menn junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Prael, Lasse Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bekkevoll, Arnulf Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haugsnes, Eirik Dagssønn Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Ruben Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Simonsen, Viljar Sebastian Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse Menn senior Øvelse 3x5 km stafett
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF