Hopp til innhold

KM del 1 individuelt Troms

Velkommen til KM del I for Troms skikrets. KM arrangeres av Fjell skilag avholdes på vår skistadion i Trøssemark i Skånland kommune. Lørdag 25/1: Individuelt distanserenn fristil med kretsrenn for 11-12- år Søndag 26/1: Stafett KM (3 etapper K-K-F) Sprintstafett for 11-12 år (tomannsstafett K-K) Det blir opprettet et eget fb-arrangement for KM, og her blir info om KM forløpende lagt ut. Løypekart er lagt ut på terminlista

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Fjell skistadion, Trøssemark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saltvik, Isak Seppola Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerseth, Magnus Kvitvær Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storbakk, Mathias Eidissen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toreid, Njål Bragason Klubb Blest IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattli, Sander Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foshaug, Mathias Kristiansen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Instanes, Einar Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Toreid, Trym Bragason Klubb Blest IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vesterheim, Joar Leander Pedersen Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldstad, Jonas André Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagnes-Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skillingstad, Eskil Klubb Harstad Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storbakk, Patrick Eidissen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enoksen, Sebastian-Mikal Molund Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Casper Marinius Jensen Klubb Bjerkvik IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernmo, Erik Gundersen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, David Aleksander Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossli, Mathilda Ditlefsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagensen, Edel Andrea Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Cora Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkenes, Frida Marie Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Åshild Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gyltnes, Elise Andrea Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Erle Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Johanne Mathea Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nicolaisen, Frida Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Mali Sofie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Maria Elise Moeng Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Birkely, Regine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Prael, Stine Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb Nordkyn, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Triumf, Amalie Kristine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Prael, Lasse Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Daniel Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Gyltnes, Kay Ole Klubb Fjell Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Bård-Gunnar Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Øyvind Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Haugsnes, Eirik Dagssønn Klubb Senja Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Kjell Arne Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Romsaas, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Kjetil Greiner Klubb Ballangen Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Storeng, Stian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Frode Bolli Klubb Narvik Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: NSF