Hopp til innhold

Nordlandscup 1

  • Når: 14.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 14.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byhrø, Jonas Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Oliver Liam Dypaune Klubb Drevja IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Torkil Thorvaldsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerli, Ånund Klubb Susendal IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvam, Oliver Liam Dypaune Klubb Drevja IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Olav Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirijord, Ole-Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Georg August Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirijord, Øystein Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolsvik, Petter Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirijord, Lars-Andreas Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanem, Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Kasper Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brown, Theon Larsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Byhrø, Jens Lintho Klubb Mosjøen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerli, Olve Klubb Susendal IL/UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Audun Klubb Leirfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordgård, Constanse Josefin Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørmo, Maja Kristin Klubb Susendal IL/UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Kristine Sandstedt Klubb Skonseng UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonsaksen, Isabel Hatlen Klubb Mosjøen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørgård, Nora Svendsen Klubb Mosjøen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Skonseng UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vatshaug, Martin Klubb Drevja IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF