Hopp til innhold

Gjesdalburennet

Oppdatering onsdag 12.02: Forholdene på Tjørhom er gode og slik værmeldingen er, ser det ut til å holde seg til lørdag. Det blir klassiskrenn. Løypene legges ut i løpet av torsdagskvled. Påmelding via MinIdrett stenger kl 1900 fredag 14. februar. Planen er fremdeles å ha rennet på Tjørhom, hvis ikke det er mulig har vi en reserve løsning som vi kommer tilbake til. Vi legger ut hvor rennet arrangeres på onsdag. Gjesdal il inviterer til Gjesdalburennet ved Sirdal skiarena på Tjørhom. Rennet arrangeres i klassisk stil. Det vil bli stakefrie soner i alle klasser.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tjørhom
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Anna Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rafai, Arian Aalgaard Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rafai, Sara Aalgaard Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sletvold, Lotte Klubb Figgjo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Karen Johanne Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Elias Klubb Sirdal Skilag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grastveit, Benjamin Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heegaard, Bror Erling Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Magnus Birger Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Isak Andreas Klubb Sirdal Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundvall, Aksel André Klubb Gjesdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Gabriel Johannes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Henrik Sleire Klubb Kverneland Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Kevin Brun Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ueland, Marius Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Eskil Gilje Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettebø, Edvard Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Olivia Evelyn Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkeheien, Eline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kluge, Signe Storleer Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindanger, Lotte Andrea Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Lea Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafai, Isabel Aalgaard Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fidjeland, Ingvild Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjørhom, Johanna Klubb Sirdal Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Kverneland Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Paulsen, Ina Odland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjølberg, Regine Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Oftedal, Alida Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allen, Sofia May Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjøse, Herborg Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ueland, Oda-Kristine Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Sofia Ørn Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Anine Aase Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundvall, Julie Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Hanna Klubb Sandnes IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hove, Linnéa Valhovd Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Janne Tjørhom Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Geir Olsen, NTB scanpix