Hopp til innhold

SP1- CUP NR 4 KM Langdistanse Fri

  • Når: 01.03.2020
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.02.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sørgjerd, Lucas Joakimssønn Klubb Leinstrand IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aune, Jørgen Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sæther Pigott, Lukas Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hårstad, Margrethe Klubb Selbu IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vikin, Frida Klubb Rennebu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri

J 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fremo, Ane Klubb Selbu IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagen, Martine Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Østbyhaug, Ingrid Beate Klubb Tydal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haglund, Sofia Maria Victoria Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Leirvik, Selma Vatne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

Kvinner senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km fri

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lefdal, Sander Fremo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri

Menn senior - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttum, Adrian Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Moen, Arild Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
Navn Spjøtvold, Martin Lien Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: NSF